Tavo Finansų Gidas Laura Vidrinskienė

Apie mane

Apie mane

Esu Laura Vidrinskienė - licenzijuota draudimo brokerė, draudimo brokerių rūmų narė, asmeninių finansų koučerė, vadovė ir mama, turinti 11 metų patirtį finansų ir draudimo srityje.

Savo karjeros kelią pradėjau 2013 metais vienoje iš gerai žinomų draudimo bendrovių. Tačiau sparčiai besikeičiant rinkai supratau, kad savo klientams noriu suteikti daugiau pridėtinės vertės ir pagerinti jų finansinį raštingumą plačiąją prasme.

Konsultacijose pradėjau taikyti koučingo elementus, leidžiančius identifikuoti, į kurias finansines sritis reikėtų atkreipti dėmesį. Dirbant su tūkstančiais klientų supratau, kad žmonėms noriu suteikti nešališkas konsultacijas todėl pradėjau dirbti kaip draudimo brokerė.

Tapusi licenzijuota specialiste turiu prieigą prie visos finansų rinkos, todėl vienos konsultacijos metu mano klientai turi galimybę susipažinti su visomis draudimo bendrovėmis.

Konsultacijos metu be jokio spaudimo Jūs turite galimybę pasilyginti įmonių sąlygas, išsiaiškinti visus skirtumus ir nuspręsti, kas tinkamiausia Jums ir Jūsų šeimai.

Dažnai pamirštame, kad kas tinka mūsų draugei ar kaimynui nebūtinai tinka mums. Visi esame unikalūs, todėl finansinius instrumentus turime rinktis individualiai, pagal mūsų poreikius ir toleruojamą riziką.

Kadangi pati esu išbandžiusi ir naudoju ne vieną investavimo instrumentą, konsultacijos su manimi paremtos ne tik teorija, bet ir asmenine praktika.

Visos draudimo bendrovės vienoje vietoje

Draudimo brokerės licenzija

Individualūs patarimai

0 Metų patirtis

Visos draudimo bendrovės vienoje vietoje

Draudimo brokerės licenzija

Individualūs patarimai

Laura Vidrinskienė asmeninė finansų konsultantė
0 Metų patirtis