Tavo Finansų Gidas Laura Vidrinskienė

Tikslų ir darbų kalendorius

33.00 

Turime

Ar esate uždavę sau klausimą: „Kur dingo mano pinigai?“

Metinis finansų gidas Jums padės sekti savo finansus, juos planuoti bei sutaupyti.

Tai planuoklis, skirtas ne tik sekti ir organizuoti savo dienotvarkę. Tai instrumentas, skirtas išsikelti savo tikslus, jų siekti ir priartėti prie finansinės laisvės. Nuoširdžiai tikiuosi, kad metų gale, užvertę šį planuoklį, galėsite pasakyti: „Valio! Man pavyko! Laikas naujiems, dar didesniems tikslams!“

Atminkite, sėkmė iš esmės tėra kruopštaus pasiruošimo/planavimo ir nuoseklaus darbo rezultatas. Tikėkite savo finansine laisve anksčiau nei ją pamatysite ir, svarbiausia, ką galite padaryti šiandien – nepalikite rytojui.

Metinis finansų gidas yra daugiau nei darbo knyga. Ši knyga sukurta taip, kad padėtų Jūsų svajonei virsti tikrove. Tai Jūsų pagalbinė priemonė, skirta ne tik planuotis savo dienotvarkę, bet ir tinkamai formuoti finansinius įpročius, kad greičiau priartėtumėte prie savo tikslų.

Daugiau nei 6 metus ieškojau darbo kalendoriaus, kuris pateisintų visus mano poreikius, kol vieną dieną gimė idėja jį sukurti pačiai. Kodėl? Nes taip ir neradau kompaktiško ir patogaus dydžio darbo kalendoriaus su visos savaitės planuokliu prieš akis, kuriuo galima pradėti naudotis bet kada, o savaitę ar mėnesį iškritus iš ritmo, nekaltinti savęs verčiant tuščius lapus.

Ieškojau tokio kasdienio įrankio, kuris leistų patogiai sekti savo finansus, sudėlioti pajamas ir išlaidas, tinkamai jas planuoti, kad mėnesio pabaigoje turėčiau atidėjusi pinigų Sau ir savo poreikiams. Kurį atvertus apimtų įkvėpimas veikti ir lydėtų tikėjimas, kad man tikrai pavyks… O svarbiausia, pradėjus juo nadotis, nedingtų noras mesti dėl per didelės apkrovos užduočių ir savianalizių.

Nuoširdžiai tikiuosi, kad man pavyko ir Jūs taip pat jame atrasite tą „aukso viduriuką“ , kurio tiek metų ieškojau.

Darbo knygos išskirtinumai:
• Asmeninių finansų planavimas ir sekimas;
• Sukurta taip, kad pradėti naudotis galima būtų bet kada, o ne tik nuo naujųjų metų;
• Patogus darbų planavimas – matote visą savaitę prieš akis;
• Vieta tikslo vizualizacijai ir afirmacijai;
• Įkvepiančios citatos kiekvieną dieną;
• Mėlyna spalva su pinigų medžio elementais finansinei gausai pritraukti.